Z radością witamy Cię w „Przystani Odnowa” stworzonej w duchu holistycznego podejścia
do człowieka, zgodnie z którym stanowimy jedność ciała, umysłu i ducha. Znajdziesz u nas sprawdzone pomysły na osiągnięcie stanu wellness: od pielęgnacji urody przez masaże
i dietetykę po ćwiczenia relaksujące i rozwój osobisty w atmosferze wibrującej dobrą energią.

Zespół wykwalifikowanych pracowników pomoże Ci dobrać zabiegi w pełni odpowiadające Twoim potrzebom. Jeśli pragniesz zmienić swój styl odżywiania i życia na zdrowszy, proponujemy Ci wiele naturalnych rozwiązań opartych na wiedzy mającej swoje korzenie w wielowiekowej tradycji. Skorzystaj z medycyny naturalnej, masaży, ćwiczeń rozciągających i wzmacniających ciało, porad dietetycznych – cała nasza oferta jest skomponowana z myślą o przywróceniu i utrzymaniu poczucia wewnętrznej harmonii.

Paulina Gałązka
Kosmetolog i wizażystka. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Osoba nieustanie podnosząca swoje kwalifikacje i z pasją wykonująca swój zawód. W kompleksowy sposób zadba o Państwa zdrowy wygląd i urodę. Swoim klientom proponuje działania i zachowania sprzyjające utrzymaniu zdrowej i pięknej skóry. Ukończyła kurs stylizacji paznokci w Studiu Szkoleń Prestige, dzięki czemu profesjonalnie i fachowo zadba o Państwa dłonie oraz stopy. Uczestniczyła również w warsztatach podologicznych w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie.

Iwona Smolarek-Gałecka
Fryzjerka – stylistka, pracuje w zawodzie od ponad 15 lat. Odbyła szereg profesjonalnych kursów i szkoleń z zakresu fryzjerstwa m.in. seminarium „SYSTEM PROFESJONAL” i ”MISTRZOWSKIE CIĘCIE” i ”TRZY KROKI DO DOSKONAŁOŚCI”. Regularnie bywa na pokazach i warsztatach szkoleniowych. Praca w zawodzie to jej pasja. Uważa, że jej największy sukces zawodowy to lojalność klientów, którzy korzystają z jej usług od wielu lat.

Agnieszka Cięszczyk
Recepcjonistka doskonale radzi sobie z organizacją w naszym salonie. Orientuje się w całej naszej ofercie służąc cały czas pomocą naszym klientom.

Beata Lewonowska
Dietetyk, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki,absolwentka Wydziału Żywienia Człowieka i podyplomowych studiów w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie

Dorota Wilkosz-osobista stylistka
Moda i wszystko, co z nią związane to moja pasja. W pracy przede wszystkim cenię komfort klienta, dyskrecję i profesjonalizm. Najważniejsze dla mnie jest to, aby była chęć zmiany oraz przekonanie do tej decyzji . Jeśli jeszcze dodamy odrobinę zaufania do moich umiejętności to z pewnością uzyskamy zamierzony efekt. Zdobyta przeze mnie wiedza oraz doświadczenie są gwarancją, że profesjonalnie zajmę się wizerunkiem, pomogę wypracować nowy styl i odzyskać pewność siebie.

Lech Dalewski
Fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył kursy doszkalające: terapia manualna, osteopatia, CRANIO-SACRAL THERAPY, VISCERAL OSTEOPATHIC TECHNIQUES. Od 2005 roku do pracuje w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej, oraz do chwili obecnej na stanowisku Młodszego Asystenta w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii, a także w SPZ ZOZ w Pruszkowie. W Przystani Odnowa zajmuje się pacjentami z zespołami bólowymi.

Barbara Parda-Głomska
Lek. medycyny estetycznej – absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (UIME). W 1990 roku ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku. Od kilku lat specjalizuje się w procedurach medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej oraz medycyny regeneracyjnej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywała sukcesywnie w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem światowych ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej. Regularnie uaktualnia techniki pracy dzięki uczestnictwu w europejskich i światowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Dermatologii Estetycznej. Biegle posługuje się językiem angielskim. Proponuje szeroki zakres procedur od klasycznej profilaktyki zmarszczek toksyną botulinową i kwasem hialuronowym, poprzez zróżnicowane procedury biostymulujące skórę twarzy i ciała, procedury wolumetryczne (wysokousieciowany kwas hialuronowy) oraz wolumizacyjne (preparat Sculptra). Jest jednym z pierwszych lekarzy w Polsce, oferujących MIRACLE PEELINGS VITALITY INSTITUTE w Californii (USA), które w krótkiej, zaledwie 7-dniowej procedurze, skutecznie rozprawiają się ze zmarszczkami (VI PEEL, VI PEEL PRECISION), uciążliwymi przebarwieniami (VI PEELPRECISION PLUS) oraz trądzikiem i bliznami potrądzikowymi.
Copyright © Przystań Odnowa 2014. All rights reserved.