Masaż relaksacyjny 60 160,00 zł
Masaż relaksacyjny + peeling 90 220,00 zł
Masaż sportowy 60 160,00 zł
Masaż limfatyczny 60 180,00 zł
Masaż wspomagający odchudzanie i antycellulitowy + preparaty ujędrniające Organic 60 200,00 zł
Masaż antycellulitowy z bańką chińską + preparaty ujędrniające Organic 60 180,00 zł
Masaż Mauri 60 240,00 zł
Masaż gorącą świecą 60 180,00 zł
Zabieg kawowy exlusive:
- peeling kawowy całego ciała
- masaż drenujący
- maska na całe ciało + owinięcie folią
- refleksologia stóp + dłonie
- balsam kawowy wyciszający
120 300,00 zł
Zabieg czekoladowy exlusive:
- peeling kawowy całego ciała
- masaż drenujący
- maska na całe ciało + owinięcie folią
- refleksologia stóp + dłonie
- serum
120 300,00 zł
Akupresura stóp + elektrostymulacja punktów meridian 60 200,00 zł
Refleksoterapia stóp 40 130,00 zł
Świecowanie 30 90,00 zł
Konchy 30 110,00 zł
Bańki Magnetyczne 40 150,00 zł
Masaż bańką chińską szklaną leczniczy 40 160,00 zł


Masaż leczniczy + terapia manualna 60 180,00 zł
Leczniczy masaż kręgosłupa 30 150,00 zł
Leczenie dolegliwości menstruacyjnych (ból) 40 180,00 zł


Masaże

Masaż gorącą świecą
Masaż gorącą świecą to relaksujący orientalny rytuał, wykonywany ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych składników, m.in. masła Shea oraz olejów sojowego i jojoba. więcej »

Masaż klasyczny z peelingiem
Dodatkiem do masażu klasycznego może być peeling całego ciała. Złuszczanie skóry za pomocą peelingu solnego lub cukrowego poprawia nawilżenie i ukrwienie skóry oraz umożliwia lepsze wchłanianie składników aktywnych z kremów i balsamów. Po zabiegu skóra jest aksamitnie gładka, a oleje z balsamów do masażu odżywiają ciało. Zabieg polecany osobom z suchą, szorstką i łuszczącą skórą.

Masaż sportowy
Taki masaż wymodeluje sylwetkę, podnosi sprawność i rzeźbę mięśni i odchudza. Warto skorzystać z niego przed zawodami lub po treningu.

Masaż Klasyczny
Masaż klasyczny to zespół różnych zabiegów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła, a także w postaci zmian odruchowych na układ krążenia i nerwowy.

Refleksoterapia
Terapia refleksologiczna, oparta na zasadzie łuku odruchowego, przywraca utraconą lub zaburzoną komunikację pomiędzy mózgiem a narządami wewnętrznymi. Refleksoterapia pojmuje człowieka w sposób całościowy. Wpływa na zdrowie ciała, umysłu i ducha. Wprowadza organizm w stan równowagi (homeostazy), stymuluje siły samoregulacji, regeneracji i tym samym przywraca zdrowie.

Masaż wspomagający odchudzanie i antycellulitowy
Masaż odchudzający (modelujący) jest skutecznym sposobem na cellulit i spalanie tłuszczu gromadzącego się w nadmiernych ilościach w różnych miejscach ciała (głównie na udach, pośladkach, rękach, a nawet plecach). Dzięki pobudzeniu krążenia krwi i limfy, oczyszczanie organizmu z toksyn jest usprawnione. Po serii zabiegów następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej, wymodelowanie i poprawa sylwetki.

Zabieg kawowy
Wyjątkowy zabieg, który rozpieszcza zmysły aromatycznym zapachem świeżo palonych ziaren kawy. Kawa bogata w kofeinę ma właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników. więcej »

Zabieg czekoladowy
Ekskluzywny zabieg na ciało działający na wszystkie zmysły i oferujący niepowtarzalne odczucia. Czekolada jest wysoko ceniona w odnowie biologicznej nie tylko z uwagi na swój zmysłowy charakter, ale także ze względu na obecność w niej caobrominy, teobrominy i kofeiny wspomagających wyszczuplanie i walkę z cellulitem. więcej »

Masaż limfatyczny
Celem masażu jest przede wszystkim zwiększenie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz limfy w naczyniach limfatycznych. Dodatkowo podczas zabiegu pobudzeniu ulega układ nerwowy, który za pomocą odruchów wpływa na wszystkie narządy i układy organizmu. więcej »

Akupresura stóp
Akupresura to tradycyjna metoda leczenia wywodząca się z chińskiej medycyny naturalnej. Metoda ta znana była w Chinach już kilka tysięcy lat temu. więcej »

Masaż MA-URI
Masaż ma moc uzdrawiania. Przynosi głęboki relaks, wzrost poziomu energii i korzystne zmiany na poziomie komórkowym. Przywraca zachwianą równowagę umysłu, serca i ducha. Dzięki masażowi Ma-uri odnajdujemy radość z istnienia tu i teraz.

Fizjoterapia

Masaż leczniczy
Masaż leczniczy opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, przezwyciężenia stresu. więcej »

Terapia manualna
Terapia manualna polega na badaniu i leczeniu stawów obwodowych i kręgosłupa. Pierwszą częścią badania jest zazwyczaj dokładny wywiad. Następnie dokonuje się badania jakości ruchu, jego zakresów, biomechaniki oraz innych czynników (np. bolesności). więcej »

Copyright © Przystań Odnowa 2014. All rights reserved.